In verband met de feestdagen zijn wij van dinsdag 27 december 2022 t/m vrijdag 30 december 2022 gesloten. Maandag 2 januari 2023 zijn wij weer bereikbaar. RN Project wenst u alvast fijne feestdagen en een succesvol 2023!
Uitstekende klantwaardering
Advies op maat
Snel een offerte
Gratis stalen

De staal is toegevoegd aan uw stalen.

Ga verder met selecteren
Naar Uw Stalen
KantoorFloor - Uw specialist voor zakelijke vloeren

Tarkett iD Tilt

Tarkett Interlocking Vinyl Tegels (iD Tilt) zijn ontworpen voor commerciële en industriële toepassingen in zowel nieuwe gebouwen als renovatieprojecten. Superieure kwaliteit, tijdsbesparend en toch betaalbaar. Ze zijn nog eenvoudiger te leggen dan kliksystemen, dankzij een eenvoudig vergrendelingssysteem die de kosten en de installatietijd vermindert. Duurzaam en beschikbaar in twee praktische formaten. De tegels zijn behandeld met Top Clean-oppervlaktebescherming voor eenvoudig onderhoud en extra bestendigheid tegen strepen, krassen en vlekken. Tarkett iD Tilt is bij KantoorFloor verkrijgbaar in 11 kleuren, in 2 tegelformaten: 6 kleuren in het formaat 45,72 x 45,72 cm en 5 kleuren in het formaat 91,44 x 91,44 cm.

 

Voor bestellingen beneden de € 400,- excl. BTW zullen € 35,- handelingskosten worden berekend.

Prijs

Van € 89,50 voor € 58,18 per m² (excl. BTW)
Online offerte

Technische specificaties

Totaal dikte 5,0 mm
Dimensies 45,72 x 45,72 cm / 91,44 x 91,44 cm

Zeer professioneel. goede afspraken, meedenken, flexibel en klantvriendelijk vanaf begin tot na de oplevering.

Staal bestellen
Online offerte
Tarkett iD Tilt

24750000

Van € 89,50 voor € 58,18 per m² excl. BTW
Tarkett  iD Tilt
Tarkett  iD Tilt 24750000
Tarkett  iD Tilt 24750001
Tarkett  iD Tilt 24750002
Tarkett  iD Tilt 24750004
Tarkett  iD Tilt 24750005
Tarkett  iD Tilt 24750006
Tarkett  iD Tilt 46970004
Tarkett  iD Tilt 46970005
Tarkett  iD Tilt 46970006
Tarkett  iD Tilt 46970007
Tarkett  iD Tilt 4697015
De kleuren van de getoonde vloeren kunnen afwijken in verband met de scherminstellingen van uw computer.

Voorbeelden van vloeren met iD Tilt

Tilt afb1
Tilt afb3

Klantbeoordelingen

Klantbeoordelingen
9.5/10 25 beoordelingen
Forbo Interface Modulyss Nora Objectflor Tarkett
Vragen of interesse? Neem contact met ons op!